L'Erboristica
Sortare:
Gel de dus cu ulei cocos si monoi de Tahiti, hidratant, catifelant, l'Erboristica, 200 ml
30,00 lei
15,00 lei/100ml
Gelul de dus cu ulei de cocos si monoi de Tahiti are o formula delicata bazata pe agenti de suprafata de origine vegetala. Cu o spuma usoara si cremoasa si...
Ulei pentru corp si par, cu ulei de cocos si monoi, hidratant, elasticizant, l'Erboristica, 200 ml
22,53 lei/100ml
Acest ulei pentru corp si par este deosebit de emolient, puternic hidratant si elasticizant conferind pielii o textura de catifea si un aspect luminos. Aplicat dupa dus netezeste si elasticizeaza...
Perliance - Ser fata antioxidant, iluminator - Vitamina C stabilizata, Luminescine®, l'Erboristica, 30 ml
82,50 lei
275,00 lei/100ml
Skincare Innovation - Tratament inovator revolutionar 2 în 1 pentru ten, ideal pentru toate tipurile de piele. Un ser concentrat pretios pentru ten obtinut prin tehnologie inalta, bazat pe ingrediente...
Balsam dupa ras cu extract de piper Sichuan si complex de vitamine, fara alcool, revitalizant, protector, L'Erboristica Uomo Active, 100 ml
50,50 lei
50,50 lei/100ml
Pentru barbati, acest balsam fara alcool, revitalizant, protector, cu extract de piper Sichuan si complex de vitamine, este conceput pentru pielea cea mai pretentioasa, asigurandu-i protectia si redandu-i vitalitatea dupa...
Ser concentrat pentru ten, cu acid hialuronic vegetal, superhidratant, restructurant, l'Erboristica, 30 ml
112,00 lei
373,33 lei/100ml
Acest ser concentrat cu acid hialuronic vegetal extras dintr-o planta originara din Japonia (tremella fuciformis sporocarp extract) asigura hidratarea optima a tenului si decolteului, catifeland pielea. Este recomandat tuturor tipurilor...
Crema pentru corp, cu ulei de migdale dulci si ceramide vegetale, elasticizanta, hidratanta, l'Erboristica, 200 ml
38,50 lei
19,25 lei/100ml
Crema de corp naturala pe baza de ulei vegetal de migdale are proprietati restructurante, de elasticizare si intarire. Actiunea combinata a ceramidelor vegetale, a uleiului de jojoba, untului de shea,...
Crema de fata pentru barbati, hidratanta, antirid, cu acid hialuronic si vitamina B5, l'Erboristica, 50 ml
79,50 lei
159,00 lei/100ml
Aceasta crema non grasa contine ingrediente pretioase precum acidul hialuronic si vitamina B5. Acidul hialuronic hidrateaza si are efect de lifting asupra ridurilor, in timp ce vitamina B5 este dermoprotectoare...
Tratament intensiv hranitor pentru par, cu ulei de seminte de in si unt de shea, l'Erboristica, 200 ml
19,40 lei/100ml
Acest tratament intensiv hranitor pentru par este o masca dedicata tuturor tipurilor de par, dar in special celui deteriorat si devitalizat. Uleiul de seminte de in reface fibra capilara, conferindu-i...
Crema contur ochi impotriva pungilor si cearcanelor, 12 ml, Everby
62,03 lei
516,92 lei/100ml
EVERBY este o colectie noua de cosmetice inovatoare ce respecta filozofia si valorile l'Erboristica. Produse certificate Plant Based Bioagricert, cu mai mult de 95% ingrediente de origine naturala, eficiente si...
Perliance - Ser fata antirid, catifelant - Coenzima Q10, Argireline Amplified®, l'Erboristica, 30 ml
82,50 lei
275,00 lei/100ml
Skincare Innovation - Tratament inovator revolutionar 2 în 1 pentru ten, ideal pentru toate tipurile de piele. Un ser concentrat pretios pentru ten obtinut prin tehnologie inalta, bazat pe ingrediente...
Tratament pentru ten si decolteu, bakuchiol, vitamina A, C, E, Omega 3-6, antirid intensiv, reumplere riduri, l'Erboristica, 7 fiole x 2 ml
80,00 lei
571,43 lei/100ml
Un tratament inovator pentru reumplerea ridurilor, refacerea fermitatii tenului si decolteului ce lasa pielea compacta si luminoasa. Regenereaza intens, stimuleaza productia naturala de colagen, elastina si acid hialuronic. Omega 3...
Ulei multivitaminic pentru ten cu ulei pur baobab, regenerant, reparator, L'Erboristica Nutra Repair, 30 ml
87,50 lei
291,67 lei/100ml
Acest ulei pentru ten din gama l'Erboristica Nutra Repair include în formula sa ulei organic de baobab si reprezintă un tratament specific pentru pielea uscata, deshidratata. Datorită concentratiei mari de...
