L'Erboristica
Sortare:
Balsam lapte demachiere si curatare ten, ochi, buze, 100 ml, Everby
78,29 lei
78,29 lei/100ml
EVERBY este o colectie noua de cosmetice inovatoare ce respecta filozofia si valorile l'Erboristica. Produse certificate Plant Based Bioagricert, cu mai mult de 95% ingrediente de origine naturala, eficiente si...
MONTY TONKA Parfum concentrat in ulei de origine vegetala, roll-on, Kaley, 10 ml
91,00 lei
910,00 lei/100ml
Concentrate în uleiuri vegetale, FĂRĂ ALCOOL, parfumurile Kaley se evaporă mai lent și au un miros ce persistă pe durată mai lungă. Sunt mai blânde cu pielea, nu provoacă uscăciune...
Infusions – Ser bifazic pentru corp, hidratant, regenerant – soc, cimbru, helichrysum, l'Erboristica, 150 ml
52,00 lei
34,67 lei/100ml
Elixir inovator de frumusete pentru corp ce hidrateaza si hraneste instant. Foloseste-l in locul cremei tale pentru corp! Este o infuzie pentru corp pe baza de plante alpine medicinale: flori...
Cica Cloud Hydra Mousse demachiant, 150 ml, Everby
65,00 lei
43,33 lei/100ml
Cica Cloud este o spumă de curățare ultra-delicată pentru față, care combină eficacitatea și plăcerea senzorială într-un tratament zilnic ideal pentru pielea sensibilă. Textura sa moale și cremoasă, ușoară, curăță...
Pepti Boom Filler volum buze, 8,5ml, Everby
79,00 lei
929,41 lei/100ml
Pepti Boom este un tratament de ultimă generație pentru buze care combină senzorialitatea unui ulei de buze cu eficacitatea unei peptide testate clinic, pentru un efect de umplere vizibil și natural....
Ser pentru ten cu efect de umplere a ridurilor, 14 ml, Everby
62,03 lei
443,07 lei/100ml
EVERBY este o colectie noua de cosmetice inovatoare ce respecta filozofia si valorile l'Erboristica. Produse certificate Plant Based Bioagricert, cu mai mult de 95% ingrediente de origine naturala, eficiente si...
