L'Erboristica

Sortare:
GOLDEN HOUR Parfum concentrat in ulei de origine vegetala, roll-on, Kaley, 10 ml

GOLDEN HOUR Parfum concentrat in ulei de origine vegetala, roll-on, Kaley, 10 ml

91,00 lei
910,00 lei/100ml
Concentrate în uleiuri vegetale, FĂRĂ ALCOOL, parfumurile Kaley se evapora mai lent și permit un miros de durată mai lungă. Sunt mai blânde cu pielea, nu provoacă uscăciune sau iritații,...
SPRING SYMPHONY Parfum concentrat in ulei de origine vegetala, roll-on, Kaley, 10 ml

SPRING SYMPHONY Parfum concentrat in ulei de origine vegetala, roll-on, Kaley, 10 ml

91,00 lei
910,00 lei/100ml
Concentrate în uleiuri vegetale, FĂRĂ ALCOOL, parfumurile Kaley se evaporă mai lent și au un miros ce persistă pe durată mai lungă. Sunt mai blânde cu pielea, nu provoacă uscăciune sau...
Lotiune pentru ten si barba, acid hialuronic si vitamina E, hidratanta, l'Erboristica Uomo, 50 ml

Lotiune pentru ten si barba, acid hialuronic si vitamina E, hidratanta, l'Erboristica Uomo, 50 ml

50,50 lei
101,00 lei/100ml
Aceasta lotiune are textura proaspata, placuta, este non grasa si usor absorbabila. Nu contine alcool, are un parfum delicat, usor picant. Reprezinta un tratament natural pentru ten si barba, fiind...
MOKA ROSE Parfum concentrat in ulei de origine vegetala, roll-on, Kaley, 10 ml

MOKA ROSE Parfum concentrat in ulei de origine vegetala, roll-on, Kaley, 10 ml

91,00 lei
910,00 lei/100ml
Concentrate în uleiuri vegetale, FĂRĂ ALCOOL, parfumurile Kaley se evaporă mai lent și permit un miros de durată mai lungă. Sunt mai blânde cu pielea, nu provoacă uscăciune sau iritații, în...
No Cry Zone Demachiant bifazic pentru ochi, 100 ml, Everby

No Cry Zone Demachiant bifazic pentru ochi, 100 ml, Everby

39,00 lei
39,00 lei/100ml
No Cry Zone este un demachiant ultra-delicat pentru ochi, bifazic, conceput pentru a îndepărta eficient chiar și machiajul rezistent la apă, într-un singur pas, respectând zona sensibilă a ochilor. Formula...
CRYSTAL ROUGE Parfum concentrat in ulei de origine vegetala, roll-on, Kaley, 10 ml

CRYSTAL ROUGE Parfum concentrat in ulei de origine vegetala, roll-on, Kaley, 10 ml

91,00 lei
910,00 lei/100ml
Concentrate în uleiuri vegetale, FĂRĂ ALCOOL, parfumurile Kaley se evaporă mai lent și au un miros ce persistă pe durată mai lungă. Sunt mai blânde cu pielea, nu provoacă uscăciune sau...
SWEET WHISPER Parfum concentrat in ulei de origine vegetala, roll-on, Kaley, 10 ml

SWEET WHISPER Parfum concentrat in ulei de origine vegetala, roll-on, Kaley, 10 ml

91,00 lei
910,00 lei/100ml
Concentrate în uleiuri vegetale, FĂRĂ ALCOOL, parfumurile Kaley se evaporă mai lent și permit un miros de durată mai lungă. Sunt mai blânde cu pielea, nu provoacă uscăciune sau iritații,...
Ser perfectionator matifiant, 15 ml, Everby

Ser perfectionator matifiant, 15 ml, Everby

62,03 lei
413,53 lei/100ml
EVERBY este o colecție nouă de cosmetice inovatoare ce respecta filozofia și valorile l'Erboristica. Produse certificate Plant Based Bioagricert, cu mai mult de 95% ingrediente de origine naturala, eficiente și...
Infusions – Ser bifazic pentru corp, hidratant, elasticizant – gentiana, rozmarin, ienupar, l'Erboristica, 150 ml

Infusions – Ser bifazic pentru corp, hidratant, elasticizant – gentiana, rozmarin, ienupar, l'Erboristica, 150 ml

52,00 lei
34,67 lei/100ml
Elixir inovator de frumusete pentru corp ce hidrateaza si hraneste instant. Foloseste-l in locul cremei tale pentru corp! Este o infuzie pentru corp pe baza de plante alpine medicinale: gentiana,...
Crema contur ochi multifunctionala anti-age pentru bărbați, 15 ml, L’Erboristica

Crema contur ochi multifunctionala anti-age pentru bărbați, 15 ml, L’Erboristica

70,00 lei
466,67 lei/100ml
Tratament contur ochi special pentru bărbați, conceput pentru a combate pungile de sub ochi, cearcănele și primele semne ale îmbătrânirii. Textura sa ușoară, cu absorbție rapidă și non-grasă, este ușor...
Ulei uscat iluminator Cocos, Monoi de Tahiti, Vanilie, 100 ml l’Erboristica

Ulei uscat iluminator Cocos, Monoi de Tahiti, Vanilie, 100 ml l’Erboristica

65,00 lei 55,25 lei
55,25 lei/100ml
Ulei uscat iluminator pentru ten, corp și păr cu ulei de cocos și monoi. Textura sa ultra-ușoară se absoarbe rapid, fără a lăsa o senzație grasă, lăsând pielea moale, mătăsoasă...
Milky Rice Toner hidratant pentru ten, 150 ml, Everby

Milky Rice Toner hidratant pentru ten, 150 ml, Everby

65,00 lei
43,33 lei/100ml
Milky Rice este un tonic hidratant de ultima generație, cu aspect laptos, conceput pentru a întări bariera cutanată și a oferi pielii netezime, luminozitate și un aspect mai uniform. Nu...