L'Erboristica
Sortare:
Sapun vegetal cu ulei de monoi de Tahiti, catifelant, l'Erboristica, 100 g
12,95 lei
12,95 lei/100g
Sapunul vegetal l'Erboristica cu ulei de monoi de Tahiti si ulei de cocos, cu parfumul sau imbietor al florilor de Gardenia Tahitiensis, catifeleaza pielea, o hraneste si hidrateaza, avand si...
Tratament pentru ten cu fitocolagen, Omega 3 si 6, antirid intensiv, l'Erboristica, 50 ml
80,00 lei
160,00 lei/100ml
Aceasta crema de fata reprezinta un tratament antiage cu fitocolagen, omega 3 si omega 6. Pe baza de extracte vegetale, crema de fata cu fitocolagen activeaza 5 functii vitale ale...
Gel de dus cu ulei biologic de argan si acid hialuronic, hidratant, catifelant, l'Erboristica, 200 ml
31,00 lei
15,50 lei/100ml
Ideal pentru pielea uscata, deshidratata acest gel de dus hidrateaza si catifeleaza pielea datorita ingredentelor sale cheie – uleiul biologic de argan, acidul hialuronic si a surfactantilor exclusiv de origine...
Sapun vegetal cu ulei de argan, hidratant, emolient, l'Erboristica, 100 g
12,95 lei
12,95 lei/100g
Respectand traditia artizanala, acest sapun este obtinut exclusiv prin saponificarea uleiului pur vegetal de palmier si cocos. Îmbogățit cu ulei de argan obținut prin presare la rece, săpunul are actiune...
Balsam aftershave cu extract de ginseng si aloe vera, calmant, hidratant, pentru piele sensibila, l'Erboristica Uomo, 100 ml
50,50 lei
50,50 lei/100ml
Acest balsam aftershave fara alcool, non-gras, este ideal pentru toate tipurile de piele, inclusiv pentru cea sensibila avand proprietati calmante si hidratante. Cu extract de ginseng si aloe vera, garanteaza...
Sampon reparator, nutritiv, hidratant, cu ulei de seminte de in si unt de shea, l'Erboristica, 300 ml
10,80 lei/100ml
Samponul cu seminte de in si unt de shea este ideal pentru parul uscat, deteriorat si tratat, avand un puternic efect reparator, nutritiv si hidratant datorita ingredientelor sale atent alese....
Sampon protector cu ulei de cocos si monoi, hidratant, l'Erboristica, 300 ml
10,80 lei/100ml
Cu surfactanti de orgine vegetala si parfum exotic ofera parului hidratare, protejeaza fibra capilara si ii intensifica luminozitatea. Formula sa contine pe langa ulei de cocos si extract de flori...
Sapun vegetal cu amidon de orez, delicat pentru copii, l'Erboristica, 100 g
12,95 lei
12,95 lei/100g
Datorita uleiurilor pure vegetale si a amidonului de orez, acest sapun vegetal are actiune hidratanta, protectoare si sebum echilibranta, lasand pielea hranita, moale si catifelata. Recomandat pentru ingrijirea delicata zilnica...
Crema pentru fata, cu extract de cafea verde si complex de vitamine, revitalizanta, protectoare, L'Erboristica Uomo Active, 30 ml
71,00 lei
236,67 lei/100ml
Aceasta crema este un remediu special conceput pentru pielea stresată, terna si obosita, care necesita un booster de vitalitate si reinnoire celulara. Protejeaza pielea de agresiunile externe zilnice (poluare, soare,...
Sapun vegetal cu ulei de migdale dulci, lenitiv, l'Erboristica, 100 g
12,95 lei
12,95 lei/100g
Acest sapun vegetal cu ulei de migdale dulci are actiune de catifelare si elasticizare a pielii. Lasa pielea luminoasa, hranita, matasoasa la atingere. Recomandat pentru utilizare zilnica, ideal pentru pielea...
Masca pentru par, cu ulei cocos si monoi, disciplinanta, intensiv iluminatoare, l'Erboristica, 200 ml
19,40 lei/100ml
Pentru uz frecvent, aceasta masca ofera hidratare profunda parului de la radacina pana la varfuri. Uleiurile de cocos si monoi reconstituie natural structura hidrolipidica a fibrei capilare si protejeaza impotriva...
Perliance - Ser fata umplere riduri si fermitate - niacinamida si retinol, l'Erboristica, 30 ml
82,50 lei
275,00 lei/100ml
Skincare Innovation - Tratament inovator revolutionar 2 în 1 pentru ten, ideal pentru toate tipurile de piele. Un ser concentrat pretios pentru ten obtinut prin tehnologie inalta, bazat pe ingrediente...
