Corp, mâini
Sortare:
Crema pentru corp, cu ulei de cocos si monoi de Tahiti, catifelanta, hidratanta, l'Erboristica, 200 ml
37,50 lei
18,75 lei/100ml
Aceasta crema pentru corp are o formula cu ingrediente functionale de origine vegetala, este usor absorbabila si are un parfum irezistibil exotic de cocos si monoi de Tahiti. Prezenta uleiului...
Spray pentru ten, corp si par, cu apa naturala de cocos si suc organic de aloe vera, l'Erboristica, 200 ml
38,00 lei
19,00 lei/100ml
Spray pentru ten, corp si par, cu apa naturala de cocos si suc organic de aloe vera, hidratant, revigorant. Cu parfum delicat de cocos, fara alcool, acest spray combina actiunea...
Gel de dus cu ulei cocos si monoi de Tahiti, hidratant, catifelant, l'Erboristica, 200 ml
30,00 lei
15,00 lei/100ml
Gelul de dus cu ulei de cocos si monoi de Tahiti are o formula delicata bazata pe agenti de suprafata de origine vegetala. Cu o spuma usoara si cremoasa si...
Ulei pentru corp si par, cu ulei de cocos si monoi, hidratant, elasticizant, l'Erboristica, 200 ml
22,53 lei/100ml
Acest ulei pentru corp si par este deosebit de emolient, puternic hidratant si elasticizant conferind pielii o textura de catifea si un aspect luminos. Aplicat dupa dus netezeste si elasticizeaza...
Crema pentru corp, cu ulei de migdale dulci si ceramide vegetale, elasticizanta, hidratanta, l'Erboristica, 200 ml
38,50 lei
19,25 lei/100ml
Crema de corp naturala pe baza de ulei vegetal de migdale are proprietati restructurante, de elasticizare si intarire. Actiunea combinata a ceramidelor vegetale, a uleiului de jojoba, untului de shea,...
Unt pentru corp mango, papaya si marula, intens hidratant, Body Natur, 300 ml
43,50 lei
14,50 lei/100ml
Un unt ușor, cu textură cremoasă pentru pielea uscată. Hrănește pielea, îi conferă catifelarea și îi păstrează hidratarea 48 ore. Repară, reechilibrează și restabilește elasticitatea pielii, lăsând-o mătăsoasă și hrănită....
Gel de dus bio argan si jojoba, INTRA, 400 ml
28,47 lei
7,12 lei/100ml
0% SLES / Peg / Parabeni / Siliconi / Uleiuri minerale / Coloranti artificiali, 98% ingrediente naturale, testat dermatologic, certificat AIAB, vegan OK. Acest gel emolient cu parfum imbietor contine...
Crema pentru maini si unghii, cu ulei de bumbac si proteine de orez, hranitoare, regeneranta, l'Erboristica, 75 ml
30,50 lei
40,67 lei/100ml
Aceasta crema cu textura delicata, non-grasa si foarte usor absorbila, protejeaza mainile impotriva agresiunii factorilor externi de mediu (frig, substante chimice, spalare frecventa, praf) ce provoaca uscarea pielii, roseata, fisuri,...
DARK SEA Parfum concentrat in ulei de origine vegetala, roll-on, Kaley, 10 ml
91,00 lei
910,00 lei/100ml
Concentrate în uleiuri vegetale, FĂRĂ ALCOOL, parfumurile Kaley se evaporă mai lent și au un miros ce persistă pe durată mai lungă. Sunt mai blânde cu pielea, nu provoacă uscăciune sau iritații,...
Ulei concentrat pentru corp, cu ulei esential de Rosa Damascena 100% natural, l'Erboristica, 100 ml,
55,25 lei/100ml
Ulei concentrat aromaterapeutic cu ulei de migdale și ulei esential de Rosa Damascena. Ideal pentru masaj, are acțiune hidratanta și de revitalizare a pielii și de reechilibrare a sferei emotionale....
Exfoliant pentru corp, cu ulei cocos, monoi si granule de caise, catifelant, hidratant, l'Erboristica, 200 ml
43,50 lei
21,75 lei/100ml
Un exfoliant delicat si emolient pentru corp cu o formula ce are la baza granule de samburi de caise si ulei de cocos si monoi de Tahiti, cu miros exotic....
Unt de shea & vitamina E pentru fata, maini si corp, hranitor, protector, l'Erboristica, 100 ml
74,00 lei
74,00 lei/100ml
Untul de shea L'Erboristica este un ingredient extraordinar pentru tratamentul tenului si pielii corpului: hidratare, catifelare, protectie si hranire profunda. Imbogatit cu vitamina E, pentru ten, maini, corp, este indispensabil...
