Corp, mâini

Sortare:
Sapun fata si corp cu acid hialuronic - iasomie, Iteritalia, 175g

Sapun fata si corp cu acid hialuronic - iasomie, Iteritalia, 175g

18,95 lei
10,83 lei/100g
Săpun vegetal extrafin cu acid hialuronic și ulei de măsline pentru ten și corp, 98% ingrediente de origine naturală, triplu dat prin presă. Pentru o piele elastică și luminoasă. Indicat...
Sapun vegetal cu amidon de orez, delicat pentru copii, l'Erboristica, 100 g

Sapun vegetal cu amidon de orez, delicat pentru copii, l'Erboristica, 100 g

12,95 lei
12,95 lei/100g
Datorita uleiurilor pure vegetale si a amidonului de orez, acest sapun vegetal are actiune hidratanta, protectoare si sebum echilibranta, lasand pielea hranita, moale si catifelata. Recomandat pentru ingrijirea delicata zilnica...
Sapun vegetal cu ulei de migdale dulci, lenitiv, l'Erboristica, 100 g

Sapun vegetal cu ulei de migdale dulci, lenitiv, l'Erboristica, 100 g

12,95 lei
12,95 lei/100g
Acest sapun vegetal cu ulei de migdale dulci are actiune de catifelare si elasticizare a pielii. Lasa pielea luminoasa, hranita, matasoasa la atingere. Recomandat pentru utilizare zilnica, ideal pentru pielea...
Ulei pentru corp si par cu ulei baobab, Omega 3 - 6, regenerant, nutritiv, L'Erboristica Nutra Repair, 200 ml

Ulei pentru corp si par cu ulei baobab, Omega 3 - 6, regenerant, nutritiv, L'Erboristica Nutra Repair, 200 ml

57,00 lei 48,45 lei
24,23 lei/100ml
Uleiul biologic de baobab, bogat în Omega 3 - 6 si 9, puternic antioxidant, regenereaza si hraneste intens pielea si fibra capilara, mareste elasticitatea si hidratarea, parfumand corpul si parul,...
Ulei pentru corp cu ulei bio de argan, regenerant, catifelant, l'Erboristica, 200 ml

Ulei pentru corp cu ulei bio de argan, regenerant, catifelant, l'Erboristica, 200 ml

50,00 lei 42,50 lei
21,25 lei/100ml
Acest ulei pentru corp este un tratament natural de infrumusetare obtinut prin amestecul de uleiuri pretioase pentru piele: ulei de argan regenerant, ulei de seminte de in antioxidant, hranitor si...
Sapun fata si corp cu acid hialuronic - hortensie, Iteritalia, 175g

Sapun fata si corp cu acid hialuronic - hortensie, Iteritalia, 175g

18,95 lei
10,83 lei/100g
Săpun vegetal extrafin cu acid hialuronic și ulei de măsline pentru ten și corp, 98% ingrediente de origine naturală, triplu dat prin presă. Pentru o piele elastică și luminoasă. Indicat...
Gel de dus bio menta si lime, INTRA, 400 ml

Gel de dus bio menta si lime, INTRA, 400 ml

28,47 lei
7,12 lei/100ml
0% SLES / Peg / Parabeni / Siliconi / Uleiuri minerale / Coloranti artificiali, 98% ingrediente naturale, testat dermatologic, certificat AIAB, vegan OK. Acest gel de dus racoritor contine doua...
Sapun vegetal cu ulei de masline, hranitor, l'Erboristica, 100 g

Sapun vegetal cu ulei de masline, hranitor, l'Erboristica, 100 g

12,95 lei
12,95 lei/100g
Datorita uleiurilor pure de palmier si cocos ca si a uleiului natural de masline, acest sapun vegetal are o actiune hidratanta, protectoare si sebum regulatoare, lasand pielea luminoasă, hranita si...
Gel de dus ceai verde, revigorant, l’Erboristica, 400 ml

Gel de dus ceai verde, revigorant, l’Erboristica, 400 ml

33,00 lei
8,25 lei/100ml
Acest gel de dus cu agenti tensioactivi 100% vegetali este ideal pentru pielea delicata, sensibila. Notele citrice ale florilor dulci de Neroli (portocala amara) si notele spumante ale ceaiului verde,...
Sapun vegetal cu unt de shea, protector, l'Erboristica, 100 g

Sapun vegetal cu unt de shea, protector, l'Erboristica, 100 g

12,95 lei
12,95 lei/100g
Datorită uleiurilor pure vegetale și a untului de shea, acest sapun are proprietati hidratante și protectoare, lasa pielea neteda, catifelata și plăcut parfumata. Recomandat în special pentru ingrijirea delicata zilnica...
Crema pentru maini si unghii, cu ulei de migdale dulci si ceramide vegetale, hidratanta, hranitoare, l'Erboristica, 75 ml

Crema pentru maini si unghii, cu ulei de migdale dulci si ceramide vegetale, hidratanta, hranitoare, l'Erboristica, 75 ml

30,50 lei
40,67 lei/100ml
O crema cu textura delicata, non-grasa, usor absorbabila ce previne craparea, uscarea si inrosirea mainilor, protejandu-le impotriva factorilor nocivi de mediu (frig, substante chimice, spalare frecventa). Este bogata in Omega...
Sapun vegetal de Marsiglia, emolient, l'Erboristica, 100g

Sapun vegetal de Marsiglia, emolient, l'Erboristica, 100 g

12,95 lei
12,95 lei/100g
Senzuala, dulce si delicata, spuma moale a acestui sapun emolient asigura curatarea delicata a tuturor tipurilor de piele, chiar si cea mai uscata si sensibila. Creat conform vechilor traditii italiene,...