Corp, mâini
Sortare:
Sapun pentru barbați - lemn verde, 250g, Iteritalia
20,50 lei
8,20 lei/100g
Dedicat bărbaților, acest sapun extrafin vegetal cu miros de lemn verde contine ingrediente atent selectionate, este triplu trecut prin presa, având o durabilitate mare și un parfum persistent pe o...
Sapun vegetal cu lemn de cedru, Iteritalia, 175 g
18,60 lei
10,63 lei/100g
Proprietati: sapun vegetal extrafin triplu presat, cu parfum de lemn de cedru, imbogatit cu ulei de măsline și unt de shea; cu proprietăți hranitoare și emoliente, este ideal pentru igiena...
Gel de dus cu ulei de Camelia Japonica, regenerant, catifelant, l'Erboristica, 400 ml
33,00 lei
8,25 lei/100ml
Gel de dus cu o aroma intensa ce te rasfata cu notele sale parfumate de portocale amare, lacramioare, iasomie, vanilie, santal si mosc. Cu surfactanti exclusiv de origine vegetala, hidrateaza...
Spray deodorant fara gaz, pentru barbati, protectie antibacteriana si antimiros 24 ore, l'Erboristica, 100 ml
50,50 lei
50,50 lei/100ml
Deodorant fara gaz pentru barbati ce asigura protectie antibacteriana si antimiros 24h. Inhiba eficient formarea de mirosuri neplacute si parfumeaza senzual pielea. Cu formula sa delicata ce contine extract de...
Sapun pentru barbați – lemn și condimente, 250g, Iteritalia
20,34 lei
Dedicat bărbaților, acest săpun extrafin vegetal cu miros de lemn și condimente conține ingrediente atent selecționate, este triplu trecut prin presă, având o durabilitate mare și un parfum persistent pe...
Apa de toaleta pentru barbati, aroma lemnoasa - condimentata, l'Erboristica Uomo, 100 ml
105,50 lei
105,50 lei/100ml
Apă de toaletă pentru bărbați Erboristica Uomo 100 ml cu parfum încântător datorită notelor sale picante și lemnoase de bergamotă, mandarină, piper roz, scorțișoară, ambră și a notelor calde de...
Sapun vegetal struguri, Iteritalia, 175 g
18,60 lei
10,63 lei/100g
Un sapun vegetal natural produs dupa metode traditionale din zona Saronno (Italia). Cu ulei de seminte de struguri, foarte apreciat pentru proprietatile sale natural antioxidante, antiimbatranire. Ideal pentru pielea uscata,...
Sampon si gel de dus Uomo Active, cafeina si complex vitamine, revitalizant, L'Erboristica, 200 ml
33,00 lei
16,50 lei/100ml
Ideal pentru ingrijirea zilnica a corpului si a parului, chiar si a celor mai fragile, are o formula ce contine surfactanti vegetali extrem de delicati, dezvolta o spuma delicata si...
Sapun vegetal cu ulei de monoi de Tahiti, catifelant, l'Erboristica, 100 g
12,95 lei
12,95 lei/100g
Sapunul vegetal l'Erboristica cu ulei de monoi de Tahiti si ulei de cocos, cu parfumul sau imbietor al florilor de Gardenia Tahitiensis, catifeleaza pielea, o hraneste si hidrateaza, avand si...
Gel de dus cu ulei biologic de argan si acid hialuronic, hidratant, catifelant, l'Erboristica, 200 ml
31,00 lei
15,50 lei/100ml
Ideal pentru pielea uscata, deshidratata acest gel de dus hidrateaza si catifeleaza pielea datorita ingredentelor sale cheie – uleiul biologic de argan, acidul hialuronic si a surfactantilor exclusiv de origine...
Sapun vegetal cu ulei de argan, hidratant, emolient, l'Erboristica, 100 g
12,95 lei
12,95 lei/100g
Respectand traditia artizanala, acest sapun este obtinut exclusiv prin saponificarea uleiului pur vegetal de palmier si cocos. Îmbogățit cu ulei de argan obținut prin presare la rece, săpunul are actiune...
Balsam aftershave cu extract de ginseng si aloe vera, calmant, hidratant, pentru piele sensibila, l'Erboristica Uomo, 100 ml
50,50 lei
50,50 lei/100ml
Acest balsam aftershave fara alcool, non-gras, este ideal pentru toate tipurile de piele, inclusiv pentru cea sensibila avand proprietati calmante si hidratante. Cu extract de ginseng si aloe vera, garanteaza...
