Promoții

Sortare:
Ulei 100% natural de migdale dulci pentru corp, elasticizant, l'Erboristica, 200 ml

Ulei 100% natural de migdale dulci pentru corp, elasticizant, l'Erboristica, 200 ml

50,00 lei 42,50 lei
21,25 lei/100ml
Uleiul extras din migdale dulci se remarca prin proprietatile sale de hranire, catifelare si reglare a sebumului. Ideal de folosit pe pielea umeda, dupa dus, acest ulei actioneaza profund, cu...
Sampon cu extracte de mesteacan, menta, iedera, brusture, purificator, detox, antimatreata,  l'Erboristica, 300 ml

Sampon cu extracte de mesteacan, menta, iedera, brusture, purificator, detox, antimatreata, l'Erboristica, 300 ml

40,50 lei 32,40 lei
10,80 lei/100ml
Ideal pentru parul mixt si gras, acest sampon curata delicat fara a agresa fibra capilara datorita prezentei exclusive a surfactantilor de origine vegetala. Formula sa este bogata in extracte vegetale...
Sampon reparator, nutritiv, hidratant, cu ulei de seminte de in si unt de shea, l'Erboristica, 300 ml

Sampon reparator, nutritiv, hidratant, cu ulei de seminte de in si unt de shea, l'Erboristica, 300 ml

40,50 lei 32,40 lei
10,80 lei/100ml
Samponul cu seminte de in si unt de shea este ideal pentru parul uscat, deteriorat si tratat, avand un puternic efect reparator, nutritiv si hidratant datorita ingredientelor sale atent alese....
Sampon protector cu ulei de cocos si monoi, hidratant, l'Erboristica, 300 ml

Sampon protector cu ulei de cocos si monoi, hidratant, l'Erboristica, 300 ml

40,50 lei 32,40 lei
10,80 lei/100ml
Cu surfactanti de orgine vegetala si parfum exotic ofera parului hidratare, protejeaza fibra capilara si ii intensifica luminozitatea. Formula sa contine pe langa ulei de cocos si extract de flori...
Masca pentru par, cu ulei cocos si monoi, disciplinanta, intensiv iluminatoare, l'Erboristica, 200 ml

Masca pentru par, cu ulei cocos si monoi, disciplinanta, intensiv iluminatoare, l'Erboristica, 200 ml

48,50 lei 38,80 lei
19,40 lei/100ml
Pentru uz frecvent, aceasta masca ofera hidratare profunda parului de la radacina pana la varfuri. Uleiurile de cocos si monoi reconstituie natural structura hidrolipidica a fibrei capilare si protejeaza impotriva...
Ulei pentru corp si par cu ulei baobab, Omega 3 - 6, regenerant, nutritiv, L'Erboristica Nutra Repair, 200 ml

Ulei pentru corp si par cu ulei baobab, Omega 3 - 6, regenerant, nutritiv, L'Erboristica Nutra Repair, 200 ml

57,00 lei 48,45 lei
24,23 lei/100ml
Uleiul biologic de baobab, bogat în Omega 3 - 6 si 9, puternic antioxidant, regenereaza si hraneste intens pielea si fibra capilara, mareste elasticitatea si hidratarea, parfumand corpul si parul,...
Ulei pentru corp cu ulei bio de argan, regenerant, catifelant, l'Erboristica, 200 ml

Ulei pentru corp cu ulei bio de argan, regenerant, catifelant, l'Erboristica, 200 ml

50,00 lei 42,50 lei
21,25 lei/100ml
Acest ulei pentru corp este un tratament natural de infrumusetare obtinut prin amestecul de uleiuri pretioase pentru piele: ulei de argan regenerant, ulei de seminte de in antioxidant, hranitor si...
Ulei pentru corp si par, cu ulei de cocos si monoi, hidratant, elasticizant, l'Erboristica, 200 ml

Ulei pentru corp si par, cu ulei de cocos si monoi, hidratant, elasticizant, l'Erboristica, 200 ml

53,00 lei 45,05 lei
22,53 lei/100ml
Acest ulei pentru corp si par este deosebit de emolient, puternic hidratant si elasticizant conferind pielii o textura de catifea si un aspect luminos. Aplicat dupa dus netezeste si elasticizeaza...
Tratament intensiv hranitor pentru par, cu ulei de seminte de in si unt de shea, l'Erboristica, 200 ml

Tratament intensiv hranitor pentru par, cu ulei de seminte de in si unt de shea, l'Erboristica, 200 ml

48,50 lei 38,80 lei
19,40 lei/100ml
Acest tratament intensiv hranitor pentru par este o masca dedicata tuturor tipurilor de par, dar in special celui deteriorat si devitalizat. Uleiul de seminte de in reface fibra capilara, conferindu-i...
Balsam detox oxigenant de noapte pentru ten, Skintsugi, 30 ml

Balsam detox oxigenant de noapte pentru ten, Skintsugi, 30 ml

116,62 lei 69,97 lei
233,23 lei/100ml
Un balsam antistres ce ofera oxigen si energie pielii obosite detoxificand-o de efectele poluarii. Cu o textura usoara si apoasa de gel, se topeste rapid in piele si functioneaza astfel...
Ulei concentrat pentru corp, cu ulei esential de Rosa Damascena 100% natural, l'Erboristica, 100 ml,

Ulei concentrat pentru corp, cu ulei esential de Rosa Damascena 100% natural, l'Erboristica, 100 ml,

65,00 lei 55,25 lei
55,25 lei/100ml
Ulei concentrat aromaterapeutic cu ulei de migdale și ulei esential de Rosa Damascena. Ideal pentru masaj, are acțiune hidratanta și de revitalizare a pielii și de reechilibrare a sferei emotionale....
Crema de zi hidratanta, iluminatoare, Skintsugi, 50 ml

Crema de zi hidratanta, iluminatoare, Skintsugi, 50 ml

116,62 lei 69,97 lei
139,94 lei/100ml
O crema cu o textura proaspata, usoara cu actiune cu efect optic ce confera tenului finete, luminozitate, mascheaza imperfectiunile, uniformizand. Vitamina C are efect iluminant, antioxidant, inhiba tirozinaza, scade productia...