Gel de duș
Sortare:
Gel de dus cu ulei de migdale dulci, catifelant, l'Erboristica, 400 ml
33,00 lei
8,25 lei/100ml
Gel de dus cu o formula extrem de delicata, ideal pentru pielea deshidratata si atonica. Contine exclusiv surfactanti de origine vegetala. Uleiul de migdale dulci impreuna sucul de aloe vera,...
Gel de dus si sampon pentru barbati, cu extract de ginkgo biloba si pantenol, energizant, revigorant, l'Erboristica, 200 ml
33,00 lei
16,50 lei/100ml
Avand la baza ingredienti de origine vegetala, acest gel de dus curata corpul si parul extrem de delicat, elibereaza tensiunea musculara si ajuta corpul sa-si recapete energia si hidratarea. Extractul...
Gel de dus cu ulei de patchouli si neroli, hranitor, revitalizant, catifelant, l'Erboristica, 400 ml
33,00 lei
8,25 lei/100ml
Un gel de dus cu parfum exotic-oriental (note parfumate de patchouli, neroli, scortisoara, lavanda, cedru, portocala dulce, vetiver, lemn sfant) si cu surfactanti exclusiv de origine vegetala. Notele revitalizante ale...
Gel de dus cu ulei esential de bergamota si brad argintiu, revitalizant, l'Erboristica, 400 ml
33,00 lei
8,25 lei/100ml
Gel de dus cu o formula ce contine surfactanti de origine vegetala si uleiuri esentiale de bergamota si brad argintiu ce stimuleaza circulatia, oferind buna dispozitie si relaxare. Aloe Vera...
Gel de dus cu ulei de Camelia Japonica, regenerant, catifelant, l'Erboristica, 400 ml
33,00 lei
8,25 lei/100ml
Gel de dus cu o aroma intensa ce te rasfata cu notele sale parfumate de portocale amare, lacramioare, iasomie, vanilie, santal si mosc. Cu surfactanti exclusiv de origine vegetala, hidrateaza...
Sampon si gel de dus Uomo Active, cafeina si complex vitamine, revitalizant, L'Erboristica, 200 ml
33,00 lei
16,50 lei/100ml
Ideal pentru ingrijirea zilnica a corpului si a parului, chiar si a celor mai fragile, are o formula ce contine surfactanti vegetali extrem de delicati, dezvolta o spuma delicata si...
Gel de dus cu ulei biologic de argan si acid hialuronic, hidratant, catifelant, l'Erboristica, 200 ml
31,00 lei
15,50 lei/100ml
Ideal pentru pielea uscata, deshidratata acest gel de dus hidrateaza si catifeleaza pielea datorita ingredentelor sale cheie – uleiul biologic de argan, acidul hialuronic si a surfactantilor exclusiv de origine...
Gel de dus bio menta si lime, INTRA, 400 ml
28,47 lei
7,12 lei/100ml
0% SLES / Peg / Parabeni / Siliconi / Uleiuri minerale / Coloranti artificiali, 98% ingrediente naturale, testat dermatologic, certificat AIAB, vegan OK. Acest gel de dus racoritor contine doua...
Gel de dus ceai verde, revigorant, l’Erboristica, 400 ml
33,00 lei
8,25 lei/100ml
Acest gel de dus cu agenti tensioactivi 100% vegetali este ideal pentru pielea delicata, sensibila. Notele citrice ale florilor dulci de Neroli (portocala amara) si notele spumante ale ceaiului verde,...
Gel de dus cu ulei cocos si monoi de Tahiti, hidratant, catifelant, l'Erboristica, 200 ml
30,00 lei
15,00 lei/100ml
Gelul de dus cu ulei de cocos si monoi de Tahiti are o formula delicata bazata pe agenti de suprafata de origine vegetala. Cu o spuma usoara si cremoasa si...
Gel de dus bio argan si jojoba, INTRA, 400 ml
28,47 lei
7,12 lei/100ml
0% SLES / Peg / Parabeni / Siliconi / Uleiuri minerale / Coloranti artificiali, 98% ingrediente naturale, testat dermatologic, certificat AIAB, vegan OK. Acest gel emolient cu parfum imbietor contine...
